Jubileusz płk pil. w st. spocz. Stanisława STECZKA

Written By: Leszek Mańkowski - Lis• 06•19

Podczas wczorajszego, listopadowego zebrania członków KKSL miała miejsce ważna uroczystość. Nasz klubowy kolega Stanisław STECZEK obchodził jubileusz 90-tych urodzin 🙂 Zarząd Klubu przygotował i wręczył Drogiemu Jubilatowi piękny dyplom okolicznościowy oraz wyróżnił za wieloletnią pracę społeczną „Medalem Jubileuszowym 90-lecia Aeroklubu Krakowskiego”. Stary, wytrawny pilot z łezką w oku przyjął wyróżnienia 🙂 Dziękując za nie zrewanżował się butelką zacnej „rudej wody na myszach” którą spełniono toast za zdrowie naszego Jubilata 🙂

Płk pil. Stanisław Steczek jest jednym z najstarszych członków naszego stowarzyszenia. W latach pięćdziesiątych był pilotem 2 Pułku Myśliwskiego stacjonującego na krakowskich Rakowicach i latał tam między innymi pierwszymi myśliwcami odrzutowymi Jak-23. Drogi Stasiu – Wszystkiego Najlepszego!!!

Kolejnym sympatycznym punktem spotkania było wręczenie legitymacji członkowskiej nowo przyjętemu członkowi. Jest nim kol. Andrzej SARNA, były wieloletni skoczek spadochronowy Aeroklubu Krakowskiego. Serdecznie witamy Andrzeja w naszych senioralnych szeregach.

Omówiliśmy „Akcję znicz”, wskazując co jeszcze moglibyśmy zrobić, czy udoskonalić. Prezes podziękował personalnie członkom, którzy przynoszonymi na zebrania słodkościami uprzyjemniali nasze spotkania. Wiceprezes Radwan poinformował nas o możliwym terminie uruchomienia wyremontowanego biura KKSL, znajdującego się w tzw. starej kancelarii.

Przypominam również, że „Wigilia lotnicza” odbędzie się 17 grudnia o godzinie 17-tej w Muzeum Lotnictwa Polskiego. Na kolejnym zebraniu, w dniu 3 grudnia będziemy prowadzili zapisy. Koszt uczestnictwa to 80 zł od osoby. Serdecznie zapraszamy!!

 

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.