Zaproszenie do Aeroklubu Krakowskiego na pokazy

Written By: Leszek Mańkowski - Sie• 26•19

Szanowni Państwo,

1 września tradycyjnie na naszym lotnisku odbywać się będzie „Małopolskie Święto Warzyw”. W tym roku impreza będzie bogatsza o pokazy lotnicze oraz wydarzenie towarzyszące „Dzień Otwarty Aeroklubu Krakowskiego”.

Celem Dnia Otwartego jest stworzenie możliwości bliższego poznania specyfiki lotnictwa General Aviation dla wszystkich osób odwiedzających nasz aeroklub.

Zwracamy się z prośbą do członków AK o pomoc przy organizacji. Potrzebujemy osób, które będą obecne przy wystawie statycznej sprzętu powietrznego, obsłudze lotów widokowych i innych przedsięwzięć, które będą miały miejsce w tym dniu na EPKP.

O godzinie 18.00 planowane są pokazy lotnicze w których udział wezmą: grupa akrobacyjna Firebirds, dwa samoloty Piper Cup, An-2 Wiedeńczyk ze skoczkami spadochronowymi oraz samolot Boeing Stearman.

Dodatkowo około godziny 17.00 zostanie postawiony balon na ogrzane powietrze, który będzie obsługiwany przez Kraków Balloon Team.

W imieniu Zarządu, pracowników oraz swoim serdecznie zapraszam wszystkich członków AK na Dzień Otwarty, a także na grilla dla Członków Aeroklubu Krakowskiego, który odbędzie się po zakończeniu pokazów (ok. godziny 19.00).

Bardzo proszę o potwierdzenie swojego udziału zarówno przy pomocy w trakcie organizacji wydarzenia, jak również na wieczornym klubowym evencie.

Z pozdrowieniami i nadzieją na dobrą pogodę,

Sabina Hawryłko | Dyrektor AK

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.