Zapraszamy na sobotnie spotkanie przy „California Rocket”

Written By: Leszek Mańkowski - Gru• 11•13

Jak co roku, kierownik Wiejskiego Ośrodka Kultury W Ochotnicy Górnej zaprasza na spotkanie przy obelisku poświęconym bohaterskiej załodze Liberatora o nazwie „California Rocket”.

zaproszenie 1strona_male

 

 

 

 

 

 

zaproszenia 2 strona_male

 

 

 

 

 

 

Spotkanie rozpocznie się w WOK w Ochotnicy G. 14 grudnia o godzinie 11,30. Program spotkania zamieściłem powyżej. Na spotkaniu będą obecni historycy lotnictwa, członkowie klubów seniorów lotnictwa, czynni lotnicy i miejscowa ludność. Wygłoszony będzie bardzo ciekawy referat poświęcony historii lotnictwa bombowego. Tych, którzy zechcą pójść na Pańską Przechybkę prosimy o zaopatrzenie się w obuwie i ubranie turystyczne, ponieważ dojście wytyczonym w Gorcach szlakiem trwa ok. 40 minut. W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy.

Jeśli ktoś z KKSL chciałby uczestniczyć w spotkaniu, może pojechać ze mną busem. Posiadam jeszcze cztery wolne miejsca. Transport bezpłatny, trzeba tylko dojechać do naszej siedziby w Podolanach nr 60, gmina Gdów, do godziny 9.00 w sobotę.

LM

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.