Msza św. u Kapucynów i „Opłatek” w MLP

Written By: Leszek Mańkowski - Gru• 09•13

Przypominam zapominalskim, że w dniu jutrzejszym, we wtorek o godzinie 12.00, w kościele o. Kapucynów przy ulicy Loretańskiej, odbędzie się tradycyjna msza św. dla  lotników. Po mszy odbędzie się spotkanie pokoleń, na  którym będziemy składać życzenia. Jak zwykle udział w mszy zapowiedziało wielu lotników z całego kraju.

Natomiast 12 grudnia, we czwartek o godzinie 17,30, w Muzeum Lotnictwa Polskiego, odbędzie się spotkanie opłatkowe krakowskiego środowiska lotniczego. Na zaproszenie Dyrektora MLP udział wezmą lotnicy z Krakowskiego Klubu Seniorów Lotnictwa, Stowarzyszenia Seniorów Lotnictwa Wojskowego, Aeroklubu Krakowskiego i Małopolskiego Klubu Paralotniowego. Jest to już trzecie spotkanie pod gościnnym dachem Muzeum. Przygotowaliśmy dwadzieścia śpiewników z najpiękniejszymi kolędami, więc sobie trochę pośpiewamy. Akompaniować będzie nasz członek – słynny dyrygent – Jerzy Sobeńko. Już się cieszę na to spotkanie. A zatem – do zobaczenia…

LM

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.