Z wizytą u częstochowskich seniorów lotnictwa

Written By: Leszek Mańkowski - Kwi• 14•19

W dniu 6 kwietnia, na zaproszenie władz Częstochowskiego Klubu Seniorów Lotnictwa Leszek Mańkowski – prezes Rady Seniorów Lotnictwa i Krakowskiego KSL wraz z Krysią Mańkowską – sekretarzem RSL AP, wzięli udział w uroczystym spotkaniu Wielkanocnym.

Odbyło się ono w restauracji Viking i zgromadziło ponad czterdziestu uczestników. Prezes Rady przywiózł w prezencie najnowszą pozycję wydawniczą serii Acta Aeronautica pt. „100 lat Polskiego Lotnictwa”, którą wraz ze stosowną dedykacją wręczył na ręce prezesa CzKSL, Romana Antonowicza. Książka, a raczej księga, został a wydana przez Muzeum Lotnictwa Polskiego. Wraz z gośćmi, z Krakowa przybył ojciec Dominik Orczykowski, który poświęcił „dary boże”. Po okolicznościowych mowach prezesów przystąpiliśmy do biesiady, uświetnionej żywą muzyką fortepianową z bogatym, rozrywkowym repertuarem. Niestety, w związku z napiętymi planami ojca Dominika po ledwo półtoragodzinnej gościnie musieliśmy opuścić to zacne, gościnne, częstochowskie towarzystwo 🙂 Z przekazów wiemy jednak, że miłe spotkanie trwało jeszcze wiele godzin a uczestnicy bawili się wybornie.

Częstochowskim seniorom życzymy radosnych zdrowych i wesołych Świąt Wielkiej Nocy!

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.