Obradował Zarząd Klubu

Written By: Leszek Mańkowski - Mar• 25•13

W zimny i wietrzny poniedziałek, 25 marca, w Muzeum Lotnictwa Polskiego obradował Zarząd KKSL. W spotkaniu, któremu przewodniczył prezes Zbigniew Sobeńko udział wzięli: sekretarz pani Maria Pląder i Skarbnik Zbigniew Baranowski oraz piszący te słowa.  Omawiane były sprawy finansowe, ponieważ po raz pierwszy przyszło się nam borykać jako stowarzyszeniu ze sprawozdaniami CIT. Całe szczęście, że rozpoznanie co i jak, przeprowadziła wcześniej pani Maria, a skarbnik ma uzupełnić naszą wiedzę w informacji Urzędu skarbowego.

Nasz Klub otrzymał wiele świątecznych życzeń od środowisk lotniczych z kraju i zagranicy. My również wysłaliśmy życzenia świąteczne. Leszek Mańkowski referował sprawę  przygotowania  strony internetowej naszego stowarzyszenia. Strona została wykonana nieodpłatnie przez instruktora pilota Kamila Mańkowskiego, a serwer – również nieodpłatnie – udostępnił nam pilot, członek Paralotniowej Kadry Polski – Piotr Ficek. Obu Kolegom pragniemy podziękować za ich pracę i życzliwość.

Kolejnym punktem naszego spotkania było ufundowanie i wykonanie sztandaru dla Klubu. Zostały zbadane podstawy prawne oraz uzgodnione elementy, jakie powinny się na sztandarze znaleźć. Uzgodniono, że zostanie wykonane kilka projektów, które przedstawimy członkom do akceptacji, a następnie dokonamy wyceny u potencjalnego wykonawcy haftu. Będzie to zaprzyjaźniona firma zajmująca się profesjonalnie haftowaniem  szat liturgicznych. Zapewni to wykonanie sztandaru na najwyższym poziomie i – mamy nadzieję – na najniższym poziomie ceny…

Ponieważ jako Zarząd nie zdążymy się zobaczyć z Wami przed świętami, przeto życzymy wszystkim spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy i smacznego jajeczka!

Do zobaczenia 2 kwietnia o godzinie 17,00 w Klubie Garnizonowym.

 

Umowa2Zarząd KKSL 004

Umowa2Zarząd KKSL 003

Umowa2Zarząd KKSL 005

Leszek Mańkowski

 

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.