Witajcie!

Written By: admin - Mar• 14•13

Serdecznie witam na stronie Krakowskiego Klubu Seniorów Lotnictwa.

Świat w tempie ekspresu podąża naprzód, więc my – członkowie – również musimy posiadać możność szybkiej komunikacji. Najcenniejszą rzeczą we współczesnym świecie jest informacja. Kto nią dysponuje jest bogatszy. Może niekoniecznie o dobra materialne. Ale na pewno o wiedzę. Wokół nas dzieje się tyle spraw, że warto z nich wybrać te, które nasze środowisko seniorów lotnictwa najbardziej interesują. Na chwilę obecną osobiście będę przygotowywał treści newsów. Ufam, że jak strona zacznie „żyć”,  Wy – szanowni członkowie – zaczniecie dostarczać materiały do publikacji. Bo taka strona ma sens wówczas, gdy można na niej znaleźć aktualności. Wkrótce  opublikujemy historię naszego Klubu w zarysie. A bieżącą historię będziemy tworzyć każdym nowym wpisem. Tak więc – zaczynamy!

Leszek Mańkowski
Wiceprezes KKSL

Nowy Targ moje 2012 074

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

4 komentarze

 1. Andrzej Zalasiński pisze:

  Witam Leszku i gratuluję.
  Andrzej Z.

 2. Dziękuję Andrzejku. Cieszę się, że się podoba. I obiecuję, że będę się starał…

 3. Lidia Sobeńko pisze:

  Panie Leszku! Spieszę donieść, że wczoraj,razem z Jurkiem oglądnęliśmy piękne opracowanie nowopowstałej strony internetowej. Zaskoczyło nas tempo zamieszczenia wiadomości z ostatniej chwili,(godzin) bardzo ciekawych i interesujących. Pomysł ze zdjęciami, to „strzał w 10”, z tym jescze sie nie spotkałam, a utrwalenie cząstki przemijającej w czasie historii Klubu, jest bardzo cenne. Jestem z całym podziwem dla Pańskiej kreatywności, pomysłow i zawiązującej się więzi z KKSL.
  Jako były członek Komitetu Budowy Pomnika Lotników Polskich i wieloletniego zaanazowania się w sprawy Klubu,składam Panu, Panie Leszku serdeczne podziękowanie za podjęty trud „ocalenia od zapomnienia” celu i sensu działania KKSL dla nas i tych, którzy po nas przyjdą.
  Lidia Sobeńko

 4. Bardzo dziękuję Pani Lidio za te ciepłe słowa. Piszę, bo lubię to robić. A tym bardziej lubię pisać o tym, czemu poświęciłem całe swoje życie. Ponieważ biorę udział w różnych przedsięwzięciach lotniczych, pomyślałem, że moi starsi koledzy też chcieliby wiedzieć „co w trawie piszczy”. Stąd pomysł. A dobry news to świeży, stąd takie tempo. I jak Pani zauważyła, niepostrzeżenie tworzyć się będzie historia. Jeśli ktoś, kiedyś, coś będzie potrzebował – wystarczy „kliknąć myszką” i już będzie…
  Pozdrawiam serdecznie
  Leszek Mańkowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *